Analýza konkurencie

Informácie inteligentne

Poznáte svojich konkurentov? Viete aké médiá používajú pre svoje PR? Na základe nášho komplexného monitoringu médií pre Vás pripravíme podrobnú analýzu, z ktorej sa dozviete, ktoré médiá používa Vaša konkurencia na komunikáciu svojej značky alebo produktu, aká je intenzita jej komunikácie, aké témy sú spojené s konkurenčnou značkou, akým spôsobom sú konkurenti v médiách a na verejnosti prezentovaní, aký je vplyv a dosah komunikácie konkurencie. Zároveň Vám poskytneme informáciu o mediálnej hodnote komunikácie konkurencie v médiách a porovnanie jej hodnôt v jednotlivých médiách.  Mediálna analýza konkurencia je užitočným nástrojom pre zlepšenie Vašich komunikačných a PR stratégií, monitorovanie vývoja trhu a udržanie konkurenčnej výhody.

PREHĽAD O AKTIVITÁCH KONKURENCIE

Vďaka našej platforme N1 s integrovaným analytickým dashboardom a profesionálnou podporou odborníkov získate neustály prehľad o všetkých aktivitách konkurencie v reálnom čase.
Diskuse nad notebookem s grafem

TRENDY V ODBORE

Pomocou platformy alebo pravidelných reportov od našich analytikov pre vás môžeme sledovať všetky trendy v odbore. Získate tak neoceniteľný náskok pred konkurenciou a môžete včas pripraviť nové kampane a prispôsobiť komunikáciu.

VYHODNOTENIE A ODPORÚČANIA

Nielen, že vám prinesieme prehľad o všetkom dôležitom, ale pomôžeme vám ísť do hĺbky získaných informácií. Pre vlastné rýchle spracovanie vám poslúži integrovaný dashboard, pre detailné analýzy je pripravený náš analytický tím. Ten vám pripraví zhodnotenie výsledkov, porovnanie vývoja, interpretáciu zistení i vyhodnotenie udalostí a na nich postaví odporúčanie pre ďalšiu komunikáciu. 

NAŠE APLIKÁCIE

Našim cieľom v Slovakia Online je poskytovať to najlepšie čo najjednoduchšie a najrýchlejšie. K potrebným informáciám a analýzam sa tak dostanete odkiaľkoľvek vďaka našej aplikácii N1, s ktorou môžete pracovať na webe alebo mobilných zariadeniach. Využiť môžete aj naše aplikácie pre automatické prepisy a editáciu nahrávok alebo, naopak, diktovanie. Vďaka neustálemu vývoju technológií sa aj do budúcna môžete tešiť na ďalšie aplikácie pre zmysluplnú prácu s mediálnymi dátami.

Poďme na to!