Manažment značky

Informácie inteligentne

Chcete vedieť, ako vníma verejnosť  Vašu značku alebo produkt? Potrebujete analyzovať mediálne  zmienky o Vás alebo o Vašom produkte a prispôsobiť Vašu komunikáciu v médiách požiadavkám verejnosti? Potrebujete identifikovať vplyvné médiá a novinárov, ktorí majú významný vplyv na Vašu značku?  Spracujeme Vám podrobnú brand mediálnu analýzu,  ktorá Vám pomôže optimalizovať stratégiu komunikácie a PR a udržať pozitívnu reputáciu Vašej značky v médiách. Brand mediálna analýza sa pre Vás stale dôležitým nástrojom pre efektívne riadenie a rozvoj značky.

KAŽDODENNÝ PREHĽAD

Sledujte svoju značku v médiách v reálnom čase a majte neustály prehľad, aké médiá sa o vás zaujímajú. Dáme vám vedieť, akonáhle sa v médiách objaví zmienka o vašej značke či spoločnosti.

Notebook s grafem Newton Media

PRISPÔSOBENIE KROKOV

Pomôžeme vám budovať mediálny obraz vašej spoločnosti. Vizuálny a obsahový štýl firmy musí dokonale sedieť. Zhodnotíme, ako je na tom vaša externá komunikácia v porovnaní s konkurenciou a následne spoločne naplánujeme ďalšie kroky.

MERANIE A VYHODNOTENIE

Naši analytici zhodnotia vašu mediálnu komunikáciu a vypracujú na ňu spätnú väzbu. Preskúmame tradičné aj sociálne médiá a zistíme, ako ste kampaňami zapôsobili na vaše cieľové skupiny.

NAŠE APLIKÁCIE

Našim cieľom v Slovakia Online je poskytovať to najlepšie čo najjednoduchšie a najrýchlejšie. K potrebným informáciám a analýzam sa tak dostanete odkiaľkoľvek vďaka našej aplikácii N1, s ktorou môžete pracovať na webe alebo mobilných zariadeniach. Využiť môžete aj naše aplikácie pre automatické prepisy a editáciu nahrávok alebo, naopak, diktovanie. Vďaka neustálemu vývoju technológií sa aj do budúcna môžete tešiť na ďalšie aplikácie pre zmysluplnú prácu s mediálnymi dátami.

Poďme na to!