Komunikačná stratégia

Informácie inteligentne

Pomôžeme vám nájsť a udržať si svoj vlastný štýl komunikácie a zistiť, ako zaujať cieľové skupiny. Vieme, aké je to dôležité. Či už chcete svoju komunikáciu nastaviť úplne od začiatku, alebo ju len posunúť o krok ďalej, sme tu pre vás.

ANALÝZA MEDIÁLNEHO OBRAZU A TRENDOV

Zanalyzujeme súčasnú situáciu a zistíme, aká úspešná je vaša komunikácia, a to aj vo vzťahu ku konkurencii. Navyše vám zabezpečíme prehľad o aktuálnych trendoch v odbore, aby vám nič neuniklo, a aby ste vedeli nielen ako zaujať, ale aj čím.

Damske a panske nohy

TARGETING, PUBLIKUM A CUSTOMER VOICE

Pomôžeme vám s cielením komunikácie, nájdením vhodného publika a analýzou jeho prianí a potrieb. Vďaka nám od verejnosti získate správnu spätnú väzbu a od klientov si vypočujete to, čo naozaj potrebujete.

NašE aplikÁciE

Našim cieľom v Slovakia Online je poskytovať to najlepšie, čo najrýchlejšie a najjednoduchšie. Vďaka našej aplikácii N1 sa k potrebným informáciám a analýzam dostanete odkiaľkoľvek. Môžete s ňou pracovať na webe alebo na mobilných zariadeniach. Využiť môžete aj našu aplikáciu na automatické prepisy a editáciu nahrávok alebo, naopak, na diktovanie. Vďaka neustálemu vývoju technológií sa naviac aj do budúcna môžete tešiť na ďalšie aplikácie pre zmysluplnú prácu s mediálnymi dátami.

Poďme na to!