Krízový monitoring

Informácie inteligentne

Cieľom krízového monitoringu médií je, rýchlo a v reálnom čase,  identifikovať potenciálne krízové situácie alebo negatívne informácie, ktoré by mohli ovplyvniť reputáciu Vašej firmy alebo značky. 

Pošleme Vám na Váš e-mail okamžitý výpis informácií zo všetkých médií – televízie, rozhlasu, internetu,  sociálnych sietí, z fór a diskusií.  Vďaka tomu budete mať možnosť rýchlo reagovať na vzniknutý problém a dostať situáciu pod kontrolu. Krízový monitoring Vám umožní identifikovať relevantných novinárov a média, ktoré sa venujú danej téme. Tým budete mať možnosť rýchlo nadviazať kontakt v novinármi a komunikovať svoju stranu témy.  Poskytneme Vám aj kontinuálne vyhodnotenie vývoja krízovej komunikácie a na konci zhodnotenie jej dopadu.  Zároveň Vám poskytneme odporúčania, ako sa podobným situáciám v budúcnosti vyhnúť alebo ako zlepšiť komunikáciu v médiách.

OKAMŽITÝ PREHĽAD

Prinesieme vám okamžitý náhľad do diania vo všetkých médiách – v televízii, rozhlase, na internete i na sociálnych sieťach, na fórach a diskusiách. Rýchlo tak získate prehľad o celej situácii.

Muz s headsetem

INFORMAČNÁ PODPORA

Pomôžeme vám mať situáciu pod kontrolou. Priebežne vás upozorníme na všetko dôležité a spoľahnúť sa môžete aj na kontinuálne vyhodnocovanie vývoja našimi analytikmi.

VYHODNOTENIE DOPADU

Vďaka správnym informáciám a analýze vám pomôžeme situáciu riešiť už v jej priebehu a tiež ju na konci vyhodnotiť. Vysvetlíme vám všetko, čo sa udeje v mediálnom priestore a odporučíme, ako sa podobným situáciám v budúcnosti vyhnúť či ako ich využiť pre zlepšenie komunikácie.

Naše aplikácie

Našim cieľom v Slovakia Online je poskytovať to najlepšie čo najjednoduchšie a najrýchlejšie. K potrebným informáciám a analýzam sa tak dostanete odkiaľkoľvek vďaka našej aplikácii N1, s ktorou môžete pracovať na webe alebo mobilných zariadeniach. Využiť môžete aj našu aplikáciu pre automatické prepisy a editáciu nahrávok alebo naopak diktovanie. Navyše, vďaka neustálemu vývoju technológií sa v budúcnosti môžete tešiť na ďalšie aplikácie pre zmysluplnú prácu s mediálnymi dátami.

Poďme na to!