NewtonOne novej generácie má mobilnú aplikáciu!

Pripravili sme pre vás novú mobilnú aplikáciu NewtonOne novej generácie. Aplikácia ponúka rovnaké funkcie a možnosti ako desktopová verzia. To znamená, že používatelia môžu využívať všetky obľúbené funkcie a nástroje na mobilnom zariadení rovnako ľahko a efektívne ako na svojom počítači. Vďaka týmto jedinečným vlastnostiam môžu byť používatelia produktívni a efektívni bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzajú. Čo táto nová aplikácia ponúka a prečo by ste ju mali vyskúšať?

Aplikácia NewtonOne novej generácie ponúka mnoho výhod, vrátane rýchlosti a jednoduchosti použitia, čo je ideálna voľba pre tie, ktoré chcú mať jednoduchý a rýchly prístup k informáciám.

Užívateľské rozhranie aplikácie je intuitívne a ľahko ovládateľné, čo umožňuje užívateľom komfortnú a rýchlu orientáciu.

Mobilná aplikácia je vybavená funkcionalitou tzv. push notifikaciami, ktoré užívateľom umožňujú prijímať dôležité upozornenia priamo na ich mobilné zariadenia. V prípade nových správ sa zobrazia na obrazovke telefónu. Používateľ tak môže okamžite reagovať a nezmeškať žiadnu potrebnú informáciu.

Túto aplikáciu si môžete stiahnuť v obchode Google Play a App Store.

Vyskúšajte si všetky jej skvelé funkcie či už ste novým alebo súčasným používateľom. Klienti sú pre nás prioritou, a preto sa môžete spojiť s našou skvelou klientskou podporou. Ak máte akýkoľvek dotaz alebo potrebujete pomôcť s prechodom na novú verziu aplikácie, napíšte na help@newtonmedia.eu a my sa o to postaráme, aby ste boli s novou mobilnou aplikáciou plne spokojní.

NewtonOne novej generácie je výnimočnou mobilnou aplikáciou, ktorá vám umožní získať úplne nový pohľad na mediálny svet.

Viac informácií nájdete tu.

Čítajte tiež

Engagement rate
Novinky

Enagagement rate v analýzach sociálnych sietí

Spoločnosť Newton Media zavádza v rámci analýz sociálnych sietí novú metriku – mieru zapojenia (engagement rate). Tá predstavuje číselné vyjadrenie ochoty fanúšikov venovať čas danej značke. Vychádza

Poďme na to!